Obchod

High-end Ultralight Trekking stan,Dvojité Vrstvy 2 Osoby, Vodotěsné Turismus Stan, CZ-164 HUBBA NX Stan,stan ultralight 0 thumb
High-end Ultralight Trekking stan,Dvojité Vrstvy 2 Osoby, Vodotěsné Turismus Stan, CZ-164 HUBBA NX Stan,stan ultralight 1 thumb
High-end Ultralight Trekking stan,Dvojité Vrstvy 2 Osoby, Vodotěsné Turismus Stan, CZ-164 HUBBA NX Stan,stan ultralight 2 thumb
High-end Ultralight Trekking stan,Dvojité Vrstvy 2 Osoby, Vodotěsné Turismus Stan, CZ-164 HUBBA NX Stan,stan ultralight 3 thumb
High-end Ultralight Trekking stan,Dvojité Vrstvy 2 Osoby, Vodotěsné Turismus Stan, CZ-164 HUBBA NX Stan,stan ultralight 4 thumb
High-end Ultralight Trekking stan,Dvojité Vrstvy 2 Osoby, Vodotěsné Turismus Stan, CZ-164 HUBBA NX Stan,stan ultralight 5 thumb

High-end Ultralight Trekking stan,Dvojité Vrstvy 2 Osoby, Vodotěsné Turismus Stan, CZ-164 HUBBA NX Stan,stan ultralight

1 075.73 Kč 806.80 Kč

Štítky: stan, mluví stan, altán stan, nh 4 sezóna stan, Lanshan 1 pro, lanshan 2 pro, tábor, stan, cestování, tábor stan, stan příslušenství stonky, im stany.

 • - Kód: w9366
 • - Skladem
 • Kategorie: Kempování A Turistika

Popis produktu CZX-164 Ultralight Hubba Hubba 2P stan

ODOLNÉ, LEHKÉ A PRODYŠNÉ: Robustní, Lehké, Odolné proti Roztržení tkaniny jsou Nepromokavé, udržet si suché uvnitř. Micro-mesh tkaniny zvyšuje prodyšnost a pohodlí, snížení kondenzace.

2 OSOBY: Tento backpacking stan je dostatečně prostorná pro dvě osoby, ideální pro páry. Pohodlně postaven s dvěma dveřmi a dvěma vestibuly, které poskytují velké množství úložného prostoru pro vaše kempování.

POČASÍ CHRÁNĚNO: Podlepené Švy Konstrukce je neproniknutelná bariéra proti Dešti a zabraňuje úniku. Vana Podlahy Design povyšuje spodní části stanu, aby tě chránil od mokré důvodů.

SNADNÉ NASTAVENÍ & volně STOJÍCÍ: Jedno Hliníkové tyče konstrukce je stan snadno nastavit a zabalit do jednoho batohu. Volně stojící umožňuje stan být přesunuty a přemístěna, aniž by museli rozebrat.

3 SEZÓNA: Tento stan je vhodný pro 3 roční Období a přednostní využití pro pěší Turistiku, Expedice, Rybaření, jízda na Kajaku, Kempování Auta, Backpacking, nebo Bikepacking.

ZÁRUKA A PŘÍSLUŠENSTVÍ: Couval s omezenou doživotní výrobní a záruka od AMERICKÉ společnosti, která se stará. Stan zahrnuje také Hliníkové Kolíky, Reflexní Chlap Řádku Lano, a Vodotěsné Rozměry pro přidanou ochranu nebo ultralight nastavit.

Bezmezné přírody Stanu Typ: High-end Ultralight Trekking stan,Dvojité Vrstvy 2 Osoby, Vodotěsné Backpacking Stan Rainfly Materiál: Vodotěsný 75D Ripstop 210T PU3000+podlepené švy Vnitřní Stan Materiál: Vysoce Kvalitní B3 Mesh Stan dno Materiál: Voděodolný 210D PU3000+švů podlepené Funkce: 3 sezóna stanu Nastavení: Snadné bulid za 1 minutu Strukturu: Jedna Ložnice Tyč Materiál : 7,9 mm vysoká pevnost Hliníkové Slitiny Tyče Vodotěsné Index: >3000mm UPF Index: >50 Velikost: 210*140*110 CM, nebo na míru Čistá Hmotnost: 1,8 kg/ks Velikost Balení: 40 cm*15 cm*15 cm/KS tisk: silk screen printing

Takže pojďme být skutečný. To je PŘESNĚ stejný stan jako MSR Hubba Hubba 2P stanu. To je také PŘESNĚ stejný stan jako Nemo 2P Stanu. Ale hlavní rozdíl je cena. Tento stan byl $71.99 na Amazonu. MSR a Nemo stany jsou $399... každý. To je 5-6x hodnotu! Pokud jste chytit nějaké tyvek fólie namísto stopu můžete oholit 1.3 kg. Vyměňte kolíky s Ti sázky a ty jsou LEHČÍ než MSR nebo se Nemo stany.

Pokud jde o kvalitu. Mám 0 věci stěžovat. Každý steh vypadal perfektní. Tam byly žádné volné cípy. Vany (podlaha stanu) byla podlepené a utěsněné velmi dobře. Absolutně žádné díry nebo problémy, které jsem mohl najít. Hliníkové tyče jsou pěkné, silné a odolné. Nápovědu pro některé z vás je na NIC NUTIT!!! Pokud to nebude jít dovnitř, podívat se dovnitř a zjistit, jestli jsou to trosky, nebo tak něco. Je to těsné, jak by to mělo být, ale nemusíte být horlivý.

Snadné nastavení. Snadné prolomit. Ruce dolů nejlepší stan na trhu, pokud chcete, dvojité stěny a spousta prostoru pro minimální hmotnost a náklady.

Znovu, $34 je nejlepší řešení, co jsem kdy našel u stanu této VYNIKAJÍCÍ kvality. Tento stan MSR Hubba Hubba / Nemo 2P stan od firmy, která má nějaký skutečný slib. Existuje více způsobů, jak ušetřit váhu, tak jsem zavolal na video. Některé jsou již zaměstnáni tím, MSR / Nemo lidi. Například, ani zahrnovat pozemní list, který budete muset koupit za $50-79.00 kromě $400 stan, v závislosti na tom, jak silný chcete, "oficiální" stopu.

Bez stopy stan váží 3.8 kg. Odnést těžký stakes (další 3-4 oz) a nahradit je s Ti sázky a pozemní list s Tyvek list (4-5 oz), a budete mít LEHČÍ stan než MSR nebo se Nemo $400 stanů.

Nejlepší cenu na internetu. Dvoje dveře, velké zipy, dvě předsíně pro uložení vašeho zařízení, a mnoho další pokoj na spaní v noci.

Na jedné straně je, že tento stan nebylo prokázáno, že turismus společenství. Nešťastné je, že to lidé vnímají hodnotu pro kus zařízení, pokud to stojí spoustu peněz a 'výhody'. Ne, díky. To je můj nový oblíbený.

AKTUALIZACE ZPĚTNÁ VAZBA OD ZÁKAZNÍKŮ: (7/8/2018)

Vzal jsem si tento stan na dva výlety. První, na Gila Ntl. Les v NM, a druhý na 3-denní výlet v Quachita Horách ve Východní OK, Západní Arkansas.

Stan držel opravdu dobře. První výlet do Gila, použil jsem stan 3 noci v řadě. Dva krát jsem měl 6x6 oblasti nastavit stan na hřebenu nad pohledu na řeku. Není mnoho prostoru, ale byl jsem schopen to nastavit ve tmě sám asi 5 minut. Světlomet hodně pomohlo.

Žádné problémy s fly nebo vnitřní síť. Zipy pracoval skvěle. Zjistila jsem, že mi nemůže spát bez létat. Cítím se moc na ráně.

Jako pro Quachita Hory trail, to byla 8 dní. Měli jsme déšť 5 z 8 nocí, a ani kapka bylo nalezeno ve stanu. Existuje podstatně více komárů než v NM, a nikdy se museli starat o nich stále. I když jsem měl čmelák se v pasti mezi vnitřní síť a vnější létat... to bylo nepříjemné.

Žádné problémy s poláky, nastavení, nebo zbourat. Jsem opatrný s mým stany. Nemyslím si, držet je nad mou hlavou a třepe vigirously to vyčistit. Být jemný a starat se o zařízení, a to bude trvat dlouhou dobu.

Můj kamarád, který má MSR PODNĚT ptal se, kde mám stan, protože chce nahradit jeho MSR s tímto stan, když se mu dává.

Mám 0 stížnosti na tento stan. Odcházím Aug. 8. pro Yellowstone udělat přes-výlet v Thorofare. Budu se snažit vrátit a dát aktualizovat s obrázky i tam. Použití s rozměry Profil Společnosti

Specializujeme se na venkovní rekreační stany a události stany, včetně kempování stanu, pláž, stan, nafukovací stan, reklamní skládací stan, pomoci při katastrofách stanu, a děti hrát stanu. Vyrábíme stany více než 5 let a vždy mějte na export do globální. Základna na vysokou kvalitu a nejlepší cenu, máme vlastní pěknou pověst po celém světě.


 • Tkanina: Ripstop 210T PU3000 Polyester
 • Vnější Stan Nepromokavý Index: >3000 mm
 • Oblast: 3 metr čtvereční
 • Styl: venkovní
 • Spodní Nepromokavé Index: >3000 mm
 • Tyč Materiál: Hliník
 • Značka: NoEnName_Null
 • Sezóna: Čtyři-sezóna Stan
 • Vrstvy: Dvakrát
 • Číslo Modelu: CZX-164B MSR HUBBA NX Stan
 • Typ Budovy: Konstrukce na Základě potřeby
 • Struktura: Jedna Ložnice
 • Počet Uživatelů: Dva
 • Typ: 1 - 2 Osoby StanRecenze

Alisom Alisom
2020-12-26
4/5
Paid 27 listopads, reviews 02 gruday, otrimano 15 gruday. Delivery to Kieva: 18 dnev. For $50. VAGA: повна-2091 U chohli-sumzi. Detail; keelki (aluminum) and rotochki (it in the photo, yakishiya)-158gr, metalic yakysony prutti-530, herself. Without a futprt (pick)-Yogo is not included in the kit. For those 10 cm tubes to repair the bar. Furnitura is simple. Act огрхіи in the photo. It can stink not critical, ale without them Bulo B приємніше. Poki is not a Poki. For the reviews of the page of the page and the seller. About the result I will write dodatkovo.
Marat0taram
2020-11-27
5/5
Josss
Elcaballerito 18
2021-01-06
5/5
Shipping is a little late but seller's note and thanks