Obchod

Plíseň Čistič Pračky Chladničky, Antibakteriální Těsnění Plísní Odstraňovač Gel Úklid Domácností Nástroj Dlažba Mezera 0 thumb
Plíseň Čistič Pračky Chladničky, Antibakteriální Těsnění Plísní Odstraňovač Gel Úklid Domácností Nástroj Dlažba Mezera 1 thumb
Plíseň Čistič Pračky Chladničky, Antibakteriální Těsnění Plísní Odstraňovač Gel Úklid Domácností Nástroj Dlažba Mezera 2 thumb
Plíseň Čistič Pračky Chladničky, Antibakteriální Těsnění Plísní Odstraňovač Gel Úklid Domácností Nástroj Dlažba Mezera 3 thumb
Plíseň Čistič Pračky Chladničky, Antibakteriální Těsnění Plísní Odstraňovač Gel Úklid Domácností Nástroj Dlažba Mezera 4 thumb
Plíseň Čistič Pračky Chladničky, Antibakteriální Těsnění Plísní Odstraňovač Gel Úklid Domácností Nástroj Dlažba Mezera 5 thumb

Plíseň Čistič Pračky Chladničky, Antibakteriální Těsnění Plísní Odstraňovač Gel Úklid Domácností Nástroj Dlažba Mezera

150.60 Kč 128.01 Kč

Štítky: roztomilý seving stroj, seving stroj holka, přesný šicí stroj, kůže seving stroj, kostka ledu, formy, antibakteriální podložka pro chladničky, iso šicí stroj, kbelík zmrzliny, led plísní, ice cube skladování.

  • - Kód: w9081
  • - Skladem
  • Kategorie: nové

Body:

1、Více Účelům: plíseň cleaner gel je multi-účel plísní odstranění gelu, který je pro domácnost nástroj pro čištění.

2、Fine Design: plíseň cleaner gel nabízí efektivní odstranění plísní a clean-up, zmáčknout tip design, snadné a komplexní aplikace, rychlé a efektivní odstranění plísní v 3-5 hodin, čímž odstranění plísní jednodušší.

3、Výkonné Funkce: plíseň cleaner gel vlastnosti propustné sterilizace, řešení u zdroje, a to představuje transparentní gel-jako tvar, a to proniká do kořenů plísně se rychle rozkládají, a to může odstranění plísní skvrny.

4、Praktické Použití: plíseň cleaner gel můžete přidat bakteriostatický prostředek pro trvalou ochranu, která může inhibovat růst plísní a plísní čistič gel vlastnosti, dlouhodobou odolnost proti plísním.

5、Široké Použití: plíseň cleaner gel je vhodný pro čištění gumové podložky pračky, chladničky těsnění, dřez hrany, dveře a okna, a jiné lepené povrchy, dlaždice na podlaze, mezery, atd.

Specifikace:

Název: Padlí Cleaner Gel

Hlavní složky: chlornan sodný, hydroxid sodný, želírující látka, bakteriostatické látky, atd.

Standardní(cca): 120 g / kus

Velikost: jak je znázorněno na obrázku

Doba použitelnosti: 3 roky

Datum výroby: viz krabička

Návod:

1. Suchý plesnivý místo suchým hadrem.

2. Naneste plísní-odstranění gel rovnoměrně na plesnivé místo (změnit tip krytí podle potřeby)

3. Čekat na 3-5 hodin, otřete plesnivé místo hadrem nebo opláchněte vodou.

4. Pokud plesnivé místo je plná příliš mnoho plísní, můžete prodloužit čekací dobu, nebo vyčistit plesnivý místo znovu.

Použitelné pozice:

Silikonový kroužek pračky, těsnění pás lednička, okolní části dřezu, lepidlo pozici toaleta, lepicí plochy dveře a okna, dlaždice povrch.

Balení Seznam:

1 * Plíseň Cleaner Gel

Poznámky:

1. Tento produkt nemůže být použit pro jiné účely nebo ve směsi s jinými čistícími prostředky. Prosím, mějte související místo větrané při použití plíseň cleaner gel.

2. Opláchněte kontaktoval místech s dostatkem vody, když výrobek je v kontaktu s kůží a očima.

3. Pro bezpečnost, umístěte výrobek na místo, kde děti nemohou dosáhnout.

4. Vysoké teploty, zmrazení, nebo přímé světlo bude snížení viskozity výrobku. Po použití výrobek musí být zahrnuty zpět víko a uloženy v chladném a suchém místě.

5. Vzhledem k špičatou čepici výrobku, malý slot musí být otevřen z horní části čepice. Po ukončení používání výrobku, prosím, odstraňte špičaté čepici a opláchněte, aby se zabránilo vliv na další používání produktu.

6. Po dokončení nanesení gelu na plesnivé místa, budete muset počkat po dobu 3-5 hodin, pak odstranění plísní gel pronikne do kořenů formy, aby bylo rychle dosaženo rozkladu, čímž se eliminuje plísně skvrny!

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací address4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!6. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1. 1 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). 2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.


  • Položky Formuláře: Gel
  • Pro: Silikonový kroužek pračky, těsnění pás lednička
  • Funkce 1: mold remover gel
  • Funkce: Plíseň Plíseň Odstraňovač Cleaner
  • Funkce 2: Plíseň Cleaner GelRecenze

Dont Free
2020-08-26
5/5
ok!