Obchod

Auto Výbava Removal Tool Kit Sada Dveří Auto Dashboard Plastů Interiéru 0 thumb
Auto Výbava Removal Tool Kit Sada Dveří Auto Dashboard Plastů Interiéru 1 thumb
Auto Výbava Removal Tool Kit Sada Dveří Auto Dashboard Plastů Interiéru 2 thumb
Auto Výbava Removal Tool Kit Sada Dveří Auto Dashboard Plastů Interiéru 3 thumb
Auto Výbava Removal Tool Kit Sada Dveří Auto Dashboard Plastů Interiéru 4 thumb
Auto Výbava Removal Tool Kit Sada Dveří Auto Dashboard Plastů Interiéru 5 thumb

Auto Výbava Removal Tool Kit Sada Dveří Auto Dashboard Plastů Interiéru

468.37 Kč 327.88 Kč

Štítky: auto rozebírat nástroj, auto rozebírat kit, rádio nástroj, nástroj trim, výbava removal tool kit sada, palubní desce auta opravy kit, dveře panelu nástroj, auto trim nástroje pro odebrání kit, auto interiér trim nástroj pro odstranění, čína logo.

  • - Kód: w56
  • - Skladem
  • Kategorie: nové

Popis:

Naše auto trim nástroje pro odebrání kit je ideální pro profesionální i osobní použití.Pokud chcete odstranit vaše auto čalounění, výplně dveří, lišty nebo obložení karoserie, budeš potřebovat to nejlepší možné auto trim nástroje pro odebrání kit k dispozici!

Vlastnosti:

*Výbava removal tool kit je vynikající pro automotive trim odstranění včetně stereo systémy, spojovací materiál, okna, dveře, panel, dashboard atd. To zahrnuje 12 korekce nástroje v různých typech.To také může být použit k odstranění jízdních kol pneumatiky.Tento univerzální a snadný-k-použití kit je dobrou volbou nejen pro profesionály, ale také amatéry.

*Vyroben z ABS materiálu, který je eko-přátelský, non-toxické, lehký a nepoškrábe vaše auto.S vysokou tvrdostí, jsou účinné pro odstranění těžké-sešité svorkami.Premium Materiál, zajistit jeho vysokou kvalitu a trvanlivost.

*Vyrobeno v souladu s ergonomii design z nich dělá pohodlně drží v ruce.Anti-skluzu a tlusté rukojeti proklouznout odstraňovač zabraňuje pádu z ruky v procesu používání.S nízkou hmotností a odpovídající podíl, to vám umožní používat je s menším úsilím a zlepšit ořezávání účinnosti.

*Snadno nainstalovat nebo odstranit auto příslušenství, bez porušení.Ostré a čisté hrany čalounění nástroj zajišťuje dobrý efekt použití a zakřivené a ultra tenký klip hlavy může dosáhnout uzavřených prostorách bez vypáčte obložení.

*Tvarované podle auto ořezávání potřeby na trhu, tak to funguje dobře a splňuje vaše potřeby.Existuje dost druhů (12 KS), které vám umožní zvolit vhodné nástroje, jak zvládnout situaci.

Obsah Balení:

12ks/set x Car Trim Nástroje pro Odebrání Kit

Poznámka:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.


  • Značka: CIBO
  • Model NE.: QM193535-1039-30