Obchod

Hot prodej Golfové Míče Retrívr Zip Vyzvednout Shag Taška Držák Praxe Sběratel &T8 0 thumb
Hot prodej Golfové Míče Retrívr Zip Vyzvednout Shag Taška Držák Praxe Sběratel &T8 1 thumb
Hot prodej Golfové Míče Retrívr Zip Vyzvednout Shag Taška Držák Praxe Sběratel &T8 2 thumb
Hot prodej Golfové Míče Retrívr Zip Vyzvednout Shag Taška Držák Praxe Sběratel &T8 3 thumb
Hot prodej Golfové Míče Retrívr Zip Vyzvednout Shag Taška Držák Praxe Sběratel &T8 4 thumb
Hot prodej Golfové Míče Retrívr Zip Vyzvednout Shag Taška Držák Praxe Sběratel &T8 5 thumb

Hot prodej Golfové Míče Retrívr Zip Vyzvednout Shag Taška Držák Praxe Sběratel &T8

580.68 Kč 400.60 Kč

Štítky: golf trubice, Golf, ping pong, ball picker, net ping pong, golfový míček skladování, taška, ping pong robot, golfový držák, apple sběratel.

  • - Kód: w488
  • - Skladem
  • Kategorie: nové

tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } kácení Golf Ball Retrívr Zip Vyzvednout Shag Taška Držák Praxe Sběratel &T8 Funkce:

Trvale silné plátno taška nebude protáhnout a pojme až 60 golfové míčky

Heavy duty zipy. Hliníkové Trubky

Těžké nerezové klipy

Rukojeti z odolného PVC

Tvořil rukojeť pro snadné vyzvednout koule, bez kmen ohýbání přes opakovaně.

1 x Golfový Míček Retrívr

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.smokie2020.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).


  • Typ: Další
  • Číslo Modelu: 188009
  • Značka: Mix&vybavení
  • Derivát Řady: DalšíRecenze

Zzangiev Zaur
2020-09-07
5/5
very good indeed. using it already