Obchod

Vlastní dvouhlavý elektrická kytara, bass, tiger javor dýha, černé doplňky, přenosné cestovní bezhlavé kytary 0 thumb
Vlastní dvouhlavý elektrická kytara, bass, tiger javor dýha, černé doplňky, přenosné cestovní bezhlavé kytary 1 thumb
Vlastní dvouhlavý elektrická kytara, bass, tiger javor dýha, černé doplňky, přenosné cestovní bezhlavé kytary 2 thumb
Vlastní dvouhlavý elektrická kytara, bass, tiger javor dýha, černé doplňky, přenosné cestovní bezhlavé kytary 3 thumb
Vlastní dvouhlavý elektrická kytara, bass, tiger javor dýha, černé doplňky, přenosné cestovní bezhlavé kytary 4 thumb
Vlastní dvouhlavý elektrická kytara, bass, tiger javor dýha, černé doplňky, přenosné cestovní bezhlavé kytary 5 thumb

Vlastní dvouhlavý elektrická kytara, bass, tiger javor dýha, černé doplňky, přenosné cestovní bezhlavé kytary

8 584.33 Kč

Štítky: elektrické kytary, vysoce kvalitní elektrické kytary, bass elektr, vintage les paul custom, 4 string, cobre kytarové části, bass jazz krk, acousitc kytarové příslušenství, starožitný kytara capo, elektrické kytary.

 • - Kód: w37
 • - Skladem
 • Kategorie: Strunné Nástroje

Eart hudební nástroj společnost

Zhao Weiguo, generální manažer Eart Hudební Nástroje Společnost, je podnikatel, který se snaží vybudovat národní značky. Srdce Hudebních Nástrojů, Společnost se nachází v Shanhui Městě Průmyslový Park, Changle County, Provincie Šan-tung, o rozloze 9000 metrů čtverečních.Společnost je moderní hudební nástroj výrobce s moderní výrobní zařízení a zařízení, specializující se na výrobu kytar a basové nástroje.Založil Zhao Weiguo v roce 2003. Eart hudební nástroj (anglicky: SRDCE je zkratka Elektroakustické Art, což znamená, elektroakustických Umění).SRDCE značky, která je zcela nezávislá od návrhu a vývoje až po výrobu, integruje své profesionální klavírní tvorba koncepce do své vlastní značky.Stovky Srdce hudebních nástrojů různých stylů, typy a stupně jsou vyrobeny.Ného nástroje pozvat domácí i zahraniční kytarové odborníky na výrobu a kytaristů jako konzultanti neustále vyvíjet nové produkty.V procesu tvorby harfy, SRDCE hudebních nástrojů neustále zlepšovat výrobní technologie, snaží se být komplikovaně vyřezávané a rafinované, a dosažení ekologické kombinaci technologie a umění.Unikátní řemeslo a řemeslné zpracování jsou použity pro každý proces link, obhajovat dokonalost a dokonalost.

Srdce Elektrická Kytara-Čína Vysoce Kvalitní Výrobce Vlastní dvouhlavý elektrická kytara, bass, tiger javor dýha, černé doplňky, přenosné cestovní bezhlavé kytary

Balení

Naše Záruka:

Testujeme každou kytaru (jako bzučení, zvuk, test, zpracování), než je dodáván s cílem, aby se ujistěte se, že je v dobrém stavu.Pokud máte problém, nebo nejsou spokojeni s našimi kytaru, dejte nám prosím vědět okamžitě, když jste jej obdrželi.Budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vám spokojenost.

Doprava:

Obvykle zásilky budou odeslány prostřednictvím EMS, protože to bude trvat mnohem méně, a to obvykle trvá asi 8-12 dní dorazí na vaše dveře, my vám poskytne sledovací číslo, takže můžete pohodlně sledovat zásilky pokrok na webových stránkách.

Dopravní šetření stránky:

O Celním:

Transakční cena výrobku nezahrnuje cla nebo daně, a kupující musí pochopit, předpisy své země nést tyto náklady.Doporučujeme vám nechat zprávu, dejte nám vědět, deklarovaná hodnota při podání objednávky.

Zpětná vazba:

Jako prodávající, klademe velký důraz na vaše názory a návrhy, a budeme se snažit v našich silách, aby získat co nejvíce pozitivní zpětnou vazbu.Pokud se vám nelíbí moje kytara z jakéhokoli důvodu, prosím, neváhejte a dejte mi svůj názor, budu velmi vděčný!Prosím, kontaktujte mě přímo před odjezdem žádné virtuální nebo negativní zpětnou vazbu!

Požehnání:

Požehnání každý přítel, šťastný nakupování!


 • Luk Materiálu: Brazílie Dřevo
 • Původ: KN(Původu)
 • Vyzvednutí: Pasivní Uzavřený Typ
 • Materiál Těla: MAHAGON
 • Zadní / Side Materiál: MAHAGON
 • Typ: Akustická kytara
 • Hmatník Materiál: PALISANDR
 • String Winder: Uzavřené Knoflík
 • Tón Pozici: 22
 • Vhodné pro: Unisex