Obchod

2ks TN90 Denon VU Metr DB Úroveň Záhlaví Audio Zesilovač Podsvícení Podvozku 0 thumb
2ks TN90 Denon VU Metr DB Úroveň Záhlaví Audio Zesilovač Podsvícení Podvozku 1 thumb
2ks TN90 Denon VU Metr DB Úroveň Záhlaví Audio Zesilovač Podsvícení Podvozku 2 thumb
2ks TN90 Denon VU Metr DB Úroveň Záhlaví Audio Zesilovač Podsvícení Podvozku 3 thumb
2ks TN90 Denon VU Metr DB Úroveň Záhlaví Audio Zesilovač Podsvícení Podvozku 4 thumb
2ks TN90 Denon VU Metr DB Úroveň Záhlaví Audio Zesilovač Podsvícení Podvozku 5 thumb

2ks TN90 Denon VU Metr DB Úroveň Záhlaví Audio Zesilovač Podsvícení Podvozku

1 097.03 Kč 833.69 Kč

Štítky: spektrum světla metr, měřič zvuku, vu metr audio l, vu metr, dac, měřič úrovně zvuku, vu metr audio led smontované, vánek, hliník zesilovač podvozek, denon rc, hliník zesilovač podvozek krytu.

  • - Kód: w1259
  • - Skladem
  • Kategorie: nové

2ks TN90-60 Denon VU Metr DB Úroveň Záhlaví Audio Zesilovač Podsvícení Podvozku

Popis:

Ukazatele Materiál: Zinek a měď-nikl slitiny

Ukazatel barva: bílá

Směr ukazatel proudu: zleva doprava

Ukazatel délka: 44± 1 mm od středu osy na konci jehly

Ukazatel šířka: 0.45 ± 0.05 mm

Elektrické Vlastnosti:

Standardní testovací podmínky teplota: 20 °C, vlhkost 70% .Může být také testován za normální teploty a vlhkosti

Chřipky stupeň ukazatel na nulu stupnice v maximálním rozsahu citlivosti 960uA ± 8% (plný rozsah pozici)

Vnitřní impedance :650Ω ± 10%

Izolační impedance metr mimo krabici plus elektrický obvod s 500V DC plus 50M ohm metr shell

Elektrická izolace obvodu impedance je 500V DC zkušební napětí izolační hodnoty.Ukazatel se překrývají s nulovým rozsahu tolerancí ± 1mm vyvážené metr pomocí standardní pozici a náklon o 90 stupňů, aby umožnila chyba rozsah ± 1 mm

Ukazatel na mount aktuální instant plus tři krát plný rozsah proudu, a pomalu se sníží k elektrické ptáků stupeň 1/2 čtení,

Ukazatel se vrátí na stupnici deska v 1/3 rozsahu tření metr spolu s aktuální, a pomalu zvýšení nebo snížení na určitou hodnotu, což naznačuje, bod chyba rozsahu ± 1 mm,

Brzdové okamžitě plus měřítku talíř 2/3 současná hodnota ukazatel označuje místo, kde se čas potřebný pro sekundu nebo méně.

Speciální test:

Testy na každém intervalu pěti sekund, a to až desetkrát plný rozsah vstupní proud přetížení, akce se opakuje devět krát pro každou dobu 0,5 sekundy.Po této zkoušce, 7-14 k udržení normální.

Vibrační testovací metr balené v vibrační desky 1000 krát za minutu, nahoru a dolů 4mm šok V každém směru po dobu 10 minut.Po této zkoušce 7-14 k udržení normální dopad test metr balené 30 cm pro výšku pádu do 3 cm silné dřevěné desky, XYZ tři-směr test.Po této zkoušce, 7-14 k udržení normální spolehlivost testu aktuálního vstupního 100.000 kalibračních bodů v rámci aktuální smysl je stále standardní dopad na životní prostředí zkušební teplotě 50 ° C, vlhkost 85%, pro 100 Hodin, po této zkoušce 7-14 k udržení normální.

Terminál pull test :svorky musí vydržet jeden kilogram napětí, trvalé 60 sekund nebude mít vliv.

Ostatní:

Mezní teploty pro použití:-10 °C až +60 °C, RH 35% až 85%

Teplotní limity pro Skladování: -20 °C až +60 °C, RH 35% až 85%

-----Nepoužívejte přístroj na přímém slunci, a dát metr v krabici, aby se zabránilo cizí předměty do přístroje vnitřní.

Pájení Stavu terminálu o 3 mm umístěné v teplotě 230 °C talíře, umístěn 3,5 sekundy.

Po této zkoušce, 7-14 k udržení normální

Ruční pájecí pistole pájecí teplota 350 °C, kontakt na 3,5 sekundy, terminál front-end asi 3mm kontaktu s pájecí pistolí.

Po této zkoušce, 7-14 k udržení normální

Anti-statické zkoušky ve stejném směru třikrát, charakterizovat rozdíl mezi ukazatelem v délce stupnice v průhledným krytem povrch suchý nylon 1/3 zpět do nulové polohy.

Žárovka Specifikace: slabě žlutá neon žárovka 12V

Máme TA-7318P původní VU metr driver board pro tento VU metr na skladě.

Balíček:

2pc VU metr úrovně záhlaví audio výkonový Zesilovač přehrávač Denon podsvícení

Shippment:

1.Poskytujeme zdarma dopravu na mezinárodní přes China Post Airmail, a každý pozemek bude registrované s sledovací číslo.Můžeme také loď UPS/EMS/DHL/FedEx pro alternativní způsob dopravy pro odpovídající poplatky.Prosím, dejte nám vědět před provedením platby, pokud Budete potřebovat rozdělit zásilku.

2. Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, Prosím kontaktujte nás.

3.Dodací doba:na Základě China Post Airmail a naše zkušenosti, prosím, prosím, být to, že Se Spojené Státy americké / Velká Británie / Austrálie, to trvá asi 10-15 pracovních dnů; Do Kanady, to trvá asi 12 až 18 pracovních dnů Brazílie / Jižní Amerika, to trvá asi 25-35 pracovních dnů.Itálie / Francie / Španělsko / Německo/ Východní Evropě, to trvá aournd 15-20 pracovních dnů.

Vrací & Náhrady A Opravy:

Akceptujeme vrácení a výměny do 30 dnů ode dne, kdy zákazník obdrží produkty, prosím, první kontakt do 30 dnů od obdržení objednávky.Produkty musí být vráceny v původním stavu.Jako přínos pro naše zákazníky také zajišťujeme opravy do 3 Měsíců ode dne, kdy tato položka je dodáván ven, po opravě je hotovo, zašleme vám výrobek, ale zákazník by měl platit i dopravu způsoby.Zpětná vazba:

1) Vaše Zpětná vazba je opravdu pro nás důležité, věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu, děkuji moc !

2)vždy nabízíme nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás.

3) Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální (3 hvězdičky) nebo negativní (1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde.Děkuji!!!


  • Maximální Výkon Na Jeden Kanál: NE MOC
  • Značka: Jolooyo
  • Číslo Modelu: 2ks TN90-60 Denon VU Metr-D065