Obchod

Fighting fish tank izolace pole topení chov prostoru 0 thumb
Fighting fish tank izolace pole topení chov prostoru 1 thumb
Fighting fish tank izolace pole topení chov prostoru 2 thumb
Fighting fish tank izolace pole topení chov prostoru 3 thumb
Fighting fish tank izolace pole topení chov prostoru 4 thumb
Fighting fish tank izolace pole topení chov prostoru 5 thumb

Fighting fish tank izolace pole topení chov prostoru

623.92 Kč 592.73 Kč

Štítky: akvarijní mini, akvarijní filtr boul, akvária nano, akvarijní ryby živé, akvárium skleněné nádrže, siouxsie sioux, betta chovu box, rybí líhně, plastové chov ryb izolační box, akvarijní plastové.

  • - Kód: w1185
  • - Skladem
  • Kategorie: nové

Ahoj,

vítejte v našem obchodě, prosím, neváhejte si vybrat,všechny naše výrobky mohou být sledovány,jako některé prodejců používat non-tracking-žádná. metoda je to jistě může ušetřit peníze pro vás, ale to bude mít vážný problém pro to chybí a nemůže být sledovány, budete trávit hodně času a enegy pro nákup takové věci, že to je velmi špatné pro vaše nákupní zkušenosti, budeme vždy uvažovat kupujícího kupní zkušenosti v nejvyšší prioritou.

první možnost je pro tank a víko

druhá možnost je pro nádrže, víko,filtr, topné tyče,kameny atd.

třetí možnost bude 1ks osvětlení založeno spíše na druhou možnost.

DOPRAVA:

Naše výrobky jsou velmi adekvátní, prosím, buďte ujištěni, nákup, budeme neprodleně odesláno. 1.Protože Politiky, prosím, dejte nám vaše celé jméno, pokud jste Rusku.Děkuji vám za vaši spolupráci. 2.Položky budou odeslány do 5 pracovních dnů od obdržení platby. 3. Pokud transakce je v Hong Kongu a Číně státní svátek, doba řešení by bylo odloženo. Prosím pochopit.

PLATBA:

Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na www.smokie2020.cz, jako Alipay, kreditní karty,real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union).Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy,vaše platba bude dočasně v držení Alibaba, a nebude vydána pro nás, dokud jste obdrželi vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

ZÁRUKA:

1.Pokud položka je vada, když jste jej obdrželi, nebo nejste spokojeni s tím, prosím, vrátit do 14 dní na výměnu nebo vrácení peněz. Ale položky, musí být zpátky v továrně stavu. Prosím, kontaktujte nás předem a zkontrolovat zpáteční adresu, než se vrátíte. 2.Pokud položka je vadný v 3 měsíce, jsme mohli posílat nové náhradní zdarma, nebo nabízí plnou náhradu po obdržení vadné položky. 3.Pokud položka je vadné za 12 měsíců, můžeme také nabídnout náhradní služby, ale budete muset zaplatit za extra přepravní náklady.

ZPĚTNÁ vazba:

Jste doufal, že nám může dát dobrou zpětnou vazbu! Vaše zpětná vazba je velmi důležité pro naše obchodní ' s vývojem .Upřímně zveme vás na dovolené Pozitivní zpětnou Vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.Děkuji vám za vaši podporu!!


  • Materiál: Plastové
  • Typ Akvária: Akvária
  • Hmotnost: 1.8
  • Číslo Modelu: 05441
  • Typ: ryby
  • Objem: 10
  • Původ: KN(Původu)Recenze

Mrosales
2020-11-05
5/5
Already received very good